Haftanın Her Günü, İstanbul içi 7/24 Hizmet
Bizi Arayın:  +90 544 968 59 00

Lavabonuzda ya da tuvaletinizde su yavaş gidiyor ise bu gider borusu tıkanıklığınızın habercisidir. Lavabonuzda ya da tuvaletinizde su gitmiyor ise bu gider borularınızda tıkanıklık oluşmuş anlamına gelmektedir. Bu durum sizi normal olarak kuşkulandırabilmektedir. Ancak tüm şüphelerinizi geride bırakın. Çünkü Özdeğer Tesisat uzman kadrosuyla gider borularınızdaki tıkanıklıkları hızlıca borularınıza ve ev ya da iş yerlerinizdeki hiçbir noktaya zarar vermeden mevcut altyapısındaki teknolojik cihazlar yardımıyla açmaktadır. Gider tıkanıklıklarınız hızlıca kanal açma hizmetimiz sayesinde açılmaktadır. Bize dilediğiniz bir vakit ulaşabilirsiniz. Bize ulaşarak danışmanlık veya hizmet alabilirsiniz. Firmamız Özdeğer Tesisat’tan hizmet talep etmeniz halinde gün içerisinde adresinize intikal ederek kanal açma hizmetimiz sayesinde giderlerinizdeki tıkanıklık çözülmektedir.

Tesisatçı ihtiyacınızı karşılayabilmek için Özdeğer Tesisat uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir. Biz Özdeğer Tesisat firması olarak oluşan tüm tesisat sorunlarınızın çözümleri ve onarımları uygulamalarını tam donanımlı teçhizatlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel bir tesisat firmamız olmamızın verdiği en önemli etki ise tüm hizmetlerimiz müşteri memnuniyeti ile sonuçlanmasıdır. Uzman ekibimiz haftasonu da dahil tüm tesisat hizmetlerini vermektedir.

Gider borusu tıkanıklığı açma işlemlerimiz sırasında giderlerinize ve ev ya da iş yerinizdeki hiçbir noktada fiziken bir zarar kesinlikle vermemekteyiz. Hizmetlerimiz kesin çözüm garantisi içermektedir. Hizmetlerimiz mevcut altyapımızda bulunan son teknoloji cihazlarımız ile gerçekleştirilmektedir. Kullandığımız robotlarla tıkanıklığın olduğu nokta kameralı cihazlarımız ile görüntülenip tıkanıklığın nedenine özel sorun çözme tekniklerimiz ile hiçbir tıkanıklık Özdeğer Tesisat’ın hizmetleri sayesinde çözülemez değildir. Robot cihazlarımızın ucuna taktığımız çeşitli aparatlar ile her türlü tıkanıklık hızlıca çözülebilmektedir. Bu sayede siz de gündelik işlerinizi aksatmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca tıkanıklık sorununun nedenini cihazlarımız sayesinde bulup sizinle paylaşmaktayız. Ayrıca tıkanıklık sorununuzun bir kez daha tekrarlanmamasına ilişkin önerileri de size sunmaktayız. Bu sayede hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimiz bilinçlenmektedir. Hizmetlerimizin gerisinde her zaman mutlu müşteriler kalmaktadır. Ayrıca tıkanıklık açma hizmetimizin hemen ardından kameralı cihazımız ile gider borularınızı görüntüleyerek kesin teyit sağlamaktayız. Bunun dışında yine kameralı cihazımız sayesinde gider borularınızda başka bir tesisat sorunu keşfedersek bu durumu da sizinle paylaşmaktayız. Tüm tesisat sorunlarınızda çözümünüz Özdeğer Tesisat firmasından destek almaktır. Kanal açma da dahil tüm tesisat problemlerinizin çözüm adresi olan Özdeğer Tesisat uzman ekibi, uygun fiyat garantisi, müşteri memnuniyeti içeren uygulamaları, kesin çözüm garantisi sunması, tesisat bakımları, ücretsiz danışmanlık ayrıntıları ile tesisat alanında sağlanabilecek tüm özellikleri size sunmaktayız. Özdeğer Tesisat firmasının mevcut teknolojik altyapısı sayesinde kanal açma da hiçbir tesisat probleminiz çözülemez değildir. Özdeğer Tesisat kesin çözüm garantisini size sunmaktadır. Özdeğer Tesisat tüm bu özellikleri size sunmasının yanında temiz çalışma garantisi de sunmaktadır. Firmamız Özdeğer Tesisat tüm hizmetleri sırasında hiçbir alana ve bölgeye fiziken zarar vermemiştir. Böylelikle müşterilerini hiç uğraştırmamıştır.

Kanal açma hizmeti teknolojik alt yapısına sahip olan bir firmaya danışılarak yapılması gerekmektedir. Kanal açma hizmeti alacağınız firmayı iyi araştırmanız önerilmektedir. Bu durumla birlikte ileride oluşabilecek büyük bir sorunun önüne geçebilmek adına gider borularınızın bakımını rutin olarak yaptırmanız da önerilmektedir. Özdeğer Tesisat sahiden de tesisat alanında sağlanabilecek tüm hizmetleri sağladığından müşterilerinden hep iyi yorumlar duymaktadır. Özdeğer Tesisat profesyonel bir tesisat firmasıdır. Siz de profesyonel anlamda tesisat hizmeti almak isterseniz bize ulaşıp hizmet alabilirsiniz.

Özdeğer Tesisat lisanslı, tüm kalite standartlarına uygun hizmet anlayışı ile kanal açma da dahil tüm tesisat alanında hizmetlerinde müşterilerinden tam puan almaktadır. Ücretsiz danışmanlık veren firmamız Özdeğer Tesisat’a haftanın yedi günü ve günün herhangi bir saatinde müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Danışmanlık alabilir ya da isterseniz verimli hizmetlerimizden yararlanabilmek adına hizmet talebi oluşturabilirsiniz. Hizmet talebi oluşturmanızla birlikte hızlı davranmak gerektiğini düşünerek gün içerisinde adresinize gelerek tüm tesisat problemlerinizde çözümünüz biz olmaktayız. Tesisat problemleri çözmede dev bir firma olan Özdeğer Tesisat tüm uygulamaları için kesin çözüm garantisi sunmaktadır. Çözemeyeceğimiz bir tesisat problemi bulunamamaktadır.

Ansızın su tesisatınız patladı ya da herhangi bir tesisat sorunu yaşadınız ve ev ya da iş yerinize acil surette bir tesisat ekibi çağırmanız gerekiyorsa Özdeğer Tesisat firmasının hızlı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Uzman ekibimiz tüm tesisat sorunlarınızı hızlıca halledip garantili bir şekilde size sunmaktadır. Tesisatla alakalı tüm hizmetler için profesyonel bir firmaya ihtiyaç duyuyorsanız aradığınız firma Özdeğer Tesisat’tır. Özdeğer Tesisat uzman kadrosu sayesinde uzmanlık gerektiren tüm tesisat problemlerinizi size zorluk çıkarmadan hızlıca çözmektedir.

Daire veya iş yerlerindeki su borularında herhangi bir problem yaşadığında bunun nedenlerini aramaya başlayabilirsiniz. Ancak nedeni bilinçsiz ya da tahmini yöntemlerle bulunamamaktadır. Özdeğer Tesisat teknolojik altyapısı sayesinde tüm tesisat problemlerinin neden oluştuğunu hızlıca tespit edebilmektedir. Ayrıca kullandığımız teknolojik teçhizat daire tesisatına zarar vermesini engeller.

Borularınızın kendiliğinden yarılarak su kaçağına neden olduğu da sıkça görülmektedir. Kanal açma hizmetimizin yanı sıra su kaçağı tespiti ve su kaçağı sorunu çözümü hizmetlerimizi de size sunmaktayız. Her türlü tesisat probleminizde en büyük desteğiniz her daim Özdeğer Tesisat firmasıdır. Özdeğer Tesisat tüm hizmetlerini uygun fiyat tarifesi ve bilinçli ekibiyle gerçekleştirmektedir. Bu sayede Özdeğer Tesisat tüm hizmetlerinde müşterinin güvenini sağlamış ve yeni müşterilerinin de güvenini sağlamaya devam etmektedir. Özdeğer Tesisat bu güveni müşteri memnuniyeti garantili hizmetleri sayesinde sağlamaktadır.

Özdeğer Tesisat kanal açma işlemlerinizde robot cihazlar kullanmaktadır. Bu teknolojik cihazlar yardımı ile tıkanıklığın yeri ve nedeni hızlıca tespit edilebilmektedir. Yine robot cihazlar yardımı ile yerlerin temiz tutulmasına özen gösterilerek tıkanıklık açılmaktadır. Bu sayede başka bazı firmaların tıkanıklık açma hizmetinden sonra yapmak zorunda kalacağınız temizliği firmamızın hizmetlerinden sonra yapmanıza gerek kalmayacaktır. Çünkü Özdeğer Tesisat tıkanıklık açma da dahil tüm hizmetlerini en temiz şekilde çevreye zarar vermeden gerçekleştirmektedir. Ayrıntılı bilgi alabilmek için müşteri hizmetlerimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz. Özdeğer Tesisat teknolojiye verdiği önemle de diğer tesisat firmalarından ayrılmaktadır. Özdeğer Tesisat kanal açma da dahil tüm tesisat hizmetlerini teknolojik cihazlar kullanarak en verimli şekilde gerçekleştirmektedir. Kaliteli ve verimli şekilde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde müşteri memnuniyeti kolaylıkla görülebilmektedir. Şu ana kadar gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti görülmüştür. Firmamız Özdeğer Tesisat’ın da en büyük gurur kaynağı şu ana kadar gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetlerde görülen müşteri memnuniyeti oluşmuştur. Firmamız Özdeğer Tesisat bundan sonra gerçekleştireceği tüm hizmetlerinde de müşteri memnuniyetinin oluşmasına özen gösterecektir.

Sonuç olarak Özdeğer Tesisat profesyonel bir tesisat firmasıdır. Kaliteli hizmetlerini uzman kadrosu tarafından mevcut altyapısında bulunan teknolojik cihazlar aracılığıyla yürütmektedir. Özdeğer Tesisat’ın gerçekleştirdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyeti görülmüştür. Özdeğer Tesisat gerçekleştireceği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetine her zaman dikkat edecektir. Özdeğer Tesisat hizmetleri sırasında hiçbir alana zarar vermemektedir. Temiz ve özenli çalışmaktadır. Bununla birlikte bazı firmaların tıkanıklık açma hizmetlerinin sonrasında yapmanız gereken temizliğe Özdeğer Tesisat firmasının hizmetlerinde gerekmemektedir. Çünkü Özdeğer Tesisat tıkanıklık açma da dahil tüm hizmetlerini hiçbir yeri batırmadan özenli ve temiz şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıntılı bilgi için müşteri hizmetlerimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.